zgloszenie
Zapisy na kurs angielskiego w Dialogu
zapisy na kursy angielskiego
806
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-806,bridge-core-2.5,qode-news-2.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,qode-theme-ver-23.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
  • Zgłaszasz się na kurs języka angielskiego dla dzieci, młodzieży lub dorosłych.
  • W ciągu 2-3 dni skontaktujemy się (mailowo lub telefonicznie).
  • Obecnie kursy odbywają się online (do odwołania).
  • Nasze zajęcia online nie różnią się od tych stacjonarnych. Prowadzone są w takiej samej ilości godzin, na żywo, z lektorem, wszyscy się widzimy i słyszymy, prezentujemy takie same materiały interaktywne jak w klasie.
  • Aby brać udział w takich zajęciach uczeń musi mieć komputer/ laptop lub tablet / smartfon i dostęp do internetu

 

Imię i nazwisko*

Wiek*

Adres email*

Telefon*

Zaznacz poziom kursu:
Kontynuacja kursuNie wiem - napiszę testPoczątkujący A1Mało zaawansowany A2Średnio zaawansowany B1Zaawansowany B2Kursy dla dzieci 7-10 lat

Chcę otrzymywać newsletter

Szkoła Dialog szanuje Państwa prywatność. Gdy podają nam Państwo swoje dane osobowe wykorzystujemy je w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania, do procesu rekrutacji i obsługi kursów, do celów marketingowych i statystycznych oraz do utrzymania kontaktu z Państwem jako naszym klientem.

Klauzula informacyjna
Dbając o Państwa dane osobowe i w oparciu o wewnętrzne procedury w związku z wejściem w życie od dnia 25 maja 2018 r. RODO pragniemy spełnić względem Państwa obowiązek informacyjny.

1. Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Szkoła Języków Obcych DIALOG Ewa Radowicz z siedzibą w Pabianicach ul. Dąbrowskiego 30 m.28
2. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres mailowy info@szkola-dialog.com.pl.
3. Pani/ Pana dane będą przetwarzane w celach prawidłowego wykonania umowy, dostarczania i obsługi usług, promocji, zapewnienia dostępu i obsługi usług zewnętrznych niezbędnych do wykonania umowy.
4. Pani/ Pana dane będą przechowywane przez okres wykonywania umowy i wynikający z obowiązujących u administratora przepisów dotyczących przechowywania dokumentacji tj. 5 lat.
5. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.
6. Przysługuje Pani/ Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych
7. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/ Pana danych osobowych.