zgloszenie
Zapisy na kurs angielskiego w Dialogu
zapisy na kursy angielskiego
806

Zgłoszenie na kurs języka angielskiego na rok szkolny 2021/2022

• Po otrzymaniu zgłoszenia, zarezerwujemy miejsce dla Państwa i prosimy w ciągu 7 dni przyjść do nas w celu dokończenia rektutacji (podpisanie umowy, ustalenie poziomu itp.).
  • Kursy planujemy prowadzić stacjonarnie w naszej szkole, jednak, w zależności od sytuacji związanej z covid-19, lekcje mogą okresowo odbywać się online. Nasze lekcje online nie różnią się od stacjonarnych. Prowadzone są w takiej samej ilości godzin, na żywo z lektorem, wszyscy się widzimy i słyszymy, rozmawiamy, prezentujemy takie same materiały interaktywne jak w czasie zajęć w szkole, oglądamy wspólnie filmy, słuchamy nagrań, wykonujemy takie same ćwiczenia.
  • Aby uczestniczyć w zajęciach online, uczeń powinien dysponować komputerem  lub smartfonem/tabletem, z dostępem do internetu  (rekomendowana szybkość internetu ok.15 Mbps).

Imię i nazwisko*

Wiek*

Adres email*

Telefon*

Zaznacz poziom kursu:
    Kontynuacja kursuNie wiem - napiszę testPoczątkujący A1Mało zaawansowany A2Średnio zaawansowany B1Zaawansowany B2Kursy dla dzieci 7-10 lat

Szkoła Dialog szanuje Państwa prywatność. Gdy podają nam Państwo swoje dane osobowe wykorzystujemy je w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania, do procesu rekrutacji i obsługi kursów, do celów marketingowych i statystycznych oraz do utrzymania kontaktu z Państwem jako naszym klientem.

Klauzula informacyjna
    Dbając o Państwa dane osobowe i w oparciu o wewnętrzne procedury w związku z wejściem w życie od dnia 25 maja 2018 r. RODO pragniemy spełnić względem Państwa obowiązek informacyjny.

1. Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Szkoła Języków Obcych DIALOG Ewa Radowicz z siedzibą w Pabianicach ul. Dąbrowskiego 30 m.28
    2. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres mailowy info@szkola-dialog.com.pl.
    3. Pani/ Pana dane będą przetwarzane w celach prawidłowego wykonania umowy, dostarczania i obsługi usług, promocji, zapewnienia dostępu i obsługi usług zewnętrznych niezbędnych do wykonania umowy.
    4. Pani/ Pana dane będą przechowywane przez okres wykonywania umowy i wynikający z obowiązujących u administratora przepisów dotyczących przechowywania dokumentacji tj. 5 lat.
    5. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.
    6. Przysługuje Pani/ Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych
    7. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/ Pana danych osobowych.