zgloszenie
Zapisy na kurs angielskiego w Dialogu
zapisy na kursy angielskiego
806
  • Aby zadeklarować udział w kursie, prosimy wypełnić i przysłać poniższy formularz.
  • Zapisy stacjonarne odbywają się w naszej placówce od 2 do 30 września w godzinach 14 – 18. Odwiedź nas we wrześniu aby podpisać umowę, wpłacić zaliczkę na kurs oraz napisać test.
  • Jeśli kurs dotyczy dzieci w wieku szkolnym, prosimy udostępnić nam szkolny plan dziecka (godziny zakończenia lekcji).
  • Wszyscy obecni i przyszli uczniowie powinni napisać test przed rozpoczęciem kursu.
  • Odpowiemy na Twoje zgłoszenie w ciągu 48 godzin (mailowo lub telefonicznie).

Imię i nazwisko*

Wiek*

Adres email*

Telefon*

Zaznacz poziom kursu:
Kontynuacja kursuNie wiem - napiszę testPoczątkujący A1Mało zaawansowany A2Średnio zaawansowany B1Zaawansowany B2Kursy dla dzieci kl.1-3

Chcę otrzymywać newsletter

Szkoła Dialog szanuje Państwa prywatność. Gdy podają nam Państwo swoje dane osobowe wykorzystujemy je w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania, do procesu rekrutacji i obsługi kursów, do celów marketingowych i statystycznych oraz do utrzymania kontaktu z Państwem jako naszym klientem.

Klauzula informacyjna
Dbając o Państwa dane osobowe i w oparciu o wewnętrzne procedury w związku z wejściem w życie od dnia 25 maja 2018 r. RODO pragniemy spełnić względem Państwa obowiązek informacyjny.

1. Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Szkoła Języków Obcych DIALOG Ewa Radowicz z siedzibą w Pabianicach ul. Dąbrowskiego 30 m.28
2. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres mailowy info@szkola-dialog.com.pl.
3. Pani/ Pana dane będą przetwarzane w celach prawidłowego wykonania umowy, dostarczania i obsługi usług, promocji, zapewnienia dostępu i obsługi usług zewnętrznych niezbędnych do wykonania umowy.
4. Pani/ Pana dane będą przechowywane przez okres wykonywania umowy i wynikający z obowiązujących u administratora przepisów dotyczących przechowywania dokumentacji tj. 5 lat.
5. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.
6. Przysługuje Pani/ Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych
7. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/ Pana danych osobowych.