zgloszenie
Zapisy na kurs angielskiego w Dialogu
zapisy na kursy angielskiego
806
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-806,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

Zgłoszenie na kurs języka angielskiego na rok szkolny 2022/2023

 • Skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo.
 • Kursy prowadzimy stacjonarnie w naszej szkole.
  W przypadku nasilenia zachorowań związanego z covid-19, lekcje mogą okresowo odbywać się online. Nasze lekcje online nie różnią się od stacjonarnych. Prowadzone są w takiej samej ilości godzin, na żywo z lektorem, wszyscy się widzimy i słyszymy, rozmawiamy, prezentujemy takie same materiały interaktywne jak w czasie zajęć w szkole, oglądamy wspólnie filmy, słuchamy nagrań, wykonujemy takie same ćwiczenia.

 

  Imię i nazwisko*

  Wiek*

  Adres email*

  Telefon*

  Zaznacz poziom kursu:
  Kontynuacja kursuNie wiem - napiszę testPoczątkujący A1Mało zaawansowany A2Średnio zaawansowany B1Zaawansowany B2Kursy dla dzieci 7-10 lat

  Szkoła Dialog szanuje Państwa prywatność. Gdy podają nam Państwo swoje dane osobowe wykorzystujemy je w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania, do procesu rekrutacji i obsługi kursów, do celów marketingowych i statystycznych oraz do utrzymania kontaktu z Państwem jako naszym klientem.

  Klauzula informacyjna
  Dbając o Państwa dane osobowe i w oparciu o wewnętrzne procedury w związku z wejściem w życie od dnia 25 maja 2018 r. RODO pragniemy spełnić względem Państwa obowiązek informacyjny.

  1. Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Szkoła Języków Obcych DIALOG Ewa Radowicz z siedzibą w Pabianicach ul. Dąbrowskiego 30 m.28
  2. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres mailowy info@szkola-dialog.com.pl.
  3. Pani/ Pana dane będą przetwarzane w celach prawidłowego wykonania umowy, dostarczania i obsługi usług, promocji, zapewnienia dostępu i obsługi usług zewnętrznych niezbędnych do wykonania umowy.
  4. Pani/ Pana dane będą przechowywane przez okres wykonywania umowy i wynikający z obowiązujących u administratora przepisów dotyczących przechowywania dokumentacji tj. 5 lat.
  5. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.
  6. Przysługuje Pani/ Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych
  7. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/ Pana danych osobowych.