Szkoła Języków Obcych DIALOG | Formularz zgłoszeniowy na kursy językowe w Pabianicach
Informacje o zapisach do szkoły języków obcych Dialog.
zapisy na kursy, język angielski
806
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-806,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-17.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w kursie językowym (od jesieni 2018), prosimy wypełnić i wysłać poniższy formularz. Skontaktujemy się z Państwem i umówimy na spotkanie w celu dokończenia procesu rekrutacji.

Szkoła Dialog szanuje Państwa prywatność. Gdy podają nam Państwo swoje dane osobowe wykorzystujemy je wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania, do przeprowadzenia procesu rekrutacji i obsługi kursów, do utrzymania kontaktu z Państwem jako naszym klientem.

Klauzula informacyjna
Dbając o Państwa dane osobowe i w oparciu o wewnętrzne procedury w związku z wejściem w życie od dnia 25 maja 2018 r. RODO pragniemy spełnić względem Państwa obowiązek informacyjny.
1. Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Szkoła Języków Obcych DIALOG Ewa Radowicz z siedzibą w Pabianicach ul. Dąbrowskiego 30 m.28
2. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres mailowy info@szkola-dialog.com.pl.
3. Pani/ Pana dane będą przetwarzane w celach prawidłowego wykonania umowy, dostarczania i obsługi usług, promocji, zapewnienia dostępu i obsługi usług zewnętrznych niezbędnych do wykonania umowy.
4. Pani/ Pana dane będą przechowywane przez okres wykonywania umowy i wynikający z obowiązujących u administratora przepisów dotyczących przechowywania dokumentacji tj. 5 lat.
5. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.
6. Przysługuje Pani/ Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych
7. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/ Pana danych osobowych.

Imię i nazwisko*

Wiek*

Adres email*

Telefon*

Preferowana forma komunikacji:

Zaznacz poziom kursu:
Kontynuacja kursuNie wiem - napiszę testPoczątkującyMało zaawansowanyŚrednio zaawansowanyZaawansowanyPrzygotowanie do FCE/matury

Chcę otrzymywać newsletter