Ceny
Szkoła prowadzi rozsądną politykę cenową, dzięki której nasi słuchacze otrzymują gwarancję najwyższej jakości nauczania i nauki z tablicą interaktywną. Sprawdź nasze ceny!
ceny, Dialog, Pabianice
97

Szkoła Języków Obcych DIALOG prowadzi rozsądną politykę cenową, dzięki której nasi słuchacze otrzymują gwarancję i pewność najwyższej jakości nauczania na miarę XXI wieku z wykorzystaniem sprawdzonych metod oraz nowoczesnych, multimedialnych technologii ułatwiających naukę. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów, z wykorzystaniem tablicy interaktywnej.

Co zawiera opłata za kurs:

• Efektywne i motywujące zajęcia (stacjonarne lub online)
    • Aplikację multimedialną do łatwej i skutecznej nauki słówek
    • Dodatkowe materiały leksykalno-gramatyczne przygotowane przez szkołę (oprócz podręczników)
    • Testy kontrolne przeprowadzane w toku kursu i bieżące konsultacje językowe
    • Dyplom ukończenia kursu – po zaliczeniu kursu
Niniejsze zestawienie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 KC
    Dla Dzieci od 7 lat
    • Różne poziomy
    • Gratis! Aplikacja do nauki słówek
      2 x 60 minut
    • Roczny wymiar kursu: 60 godzin zegarowych
      (=80 godz. lekcyjnych)
    • Opłata jednorazowa: 1760zł

Dla Nastolatków
    • Różne poziomy
    • GRATIS! Aplikacja do nauki słownictwa
      2 x 90 minut
    • Roczny wymiar kursu: 120 godz. lekcyjnych
    • Opłata jednorazowa: 2520zł

Dla Dorosłych
    • Różne poziomy zaawansowania
    • GRATIS! Aplikacja do nauki słownictwa
      2 x 90 minut
    • Roczny wymiar kursu: 120 godz. lekcyjnych
    • Opłata jednorazowa: 2520zł

• Szkoła sprawdzona od pokoleń

Nie ryzykuj! DIALOG to sprawdzona i pewna szkoła. Działamy od 1987 roku - to już ponad 30 lat!

• Multimedialne kursy

Kreda i tablica to już zamierzchła przeszłość. Używamy tablicy interaktywnej, a nasi uczniowie korzystają z aplikacji multimedialnej do nauki słówek!

• Tysiące zadowolonych uczniów

Dziś uczymy już trzecie pokolenie Pabianiczan - dzieci i wnuki naszych dawnych uczniów. Niektórzy z nich są dziś świetnymi lektorami.

Pozostańmy w kontakcie!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać od nas informacje.