Ceny
Szkoła prowadzi rozsądną politykę cenową, dzięki której nasi słuchacze otrzymują gwarancję najwyższej jakości nauczania i nauki z tablicą interaktywną. Sprawdź nasze ceny!
ceny, Dialog, Pabianice
97

Szkoła Języków Obcych DIALOG prowadzi rozsądną politykę cenową, dzięki której nasi słuchacze otrzymują gwarancję i pewność najwyższej jakości nauczania na miarę XXI wieku z wykorzystaniem sprawdzonych metod oraz nowoczesnych, multimedialnych technologii ułatwiających naukę.  Zajęcia prowadzą wysoko kwalifikowani, doświadczeni lektorzy.

Co zawiera opłata za kurs:
    • Efektywne i motywujące zajęcia
    • Aplikację multimedialną do łatwej i skutecznej nauki słówek
    • Materiały leksykalne i gramatyczne przygotowane przez szkołę, oprócz podręczników
    • Testy kontrolne przeprowadzane w toku kursu i bieżące konsultacje językowe
    • Dyplom ukończenia kursu – po zaliczeniu kursu
Zniżki i rabaty
Zniżki i rabatyIleDla kogo
Zniżka dla stałych słuchaczy100złkontynuacja kursu po min.120 lekcjach - od drugiego roku nauki
Zniżka dla stałych słuchaczy50złkontynuacja kursu dla dzieci kl. 1-3, po roku nauki
Zniżka rodzinna50złdla rodzeństw i rodziców - dotyczy kursów w wymiarze 120 lekcji

Zniżki nie sumują się, słuchacz może skorzystać w danym roku z jednej zniżki, odliczając ją od ostatniej raty za kurs. Wszystkie zniżki przysługują słuchaczom terminowo opłacającym raty za kurs, pod warunkiem ukończenia kursu.

• Kursy angielskiego

• w gr. od 6 osób
      1150zł/semestr
    • Możliwość opłat w ratach

Niniejsze zestawienie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 KC

• Szkoła sprawdzona od pokoleń

Nie ryzykuj! DIALOG to sprawdzona i pewna szkoła. Działamy od 1987 roku - to już 30 lat!

• Multimedialne kursy

Kreda i tablica to już zamierzchła przeszłość. Nasze sale są wyposażone w tablice interaktywne, a nasi uczniowie korzystają z aplikacji multimedialnej do nauki słówek!

• Tysiące zadowolonych uczniów

Dziś uczymy już trzecie pokolenie Pabianiczan - dzieci i wnuki naszych dawnych uczniów. Niektórzy z nich są dziś świetnymi lektorami.

Pozostańmy w kontakcie!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać od nas informacje.