Ceny
Szkoła prowadzi rozsądną politykę cenową, dzięki której nasi słuchacze otrzymują gwarancję najwyższej jakości nauczania i nauki z tablicą interaktywną. Sprawdź nasze ceny!
ceny, Dialog, Pabianice
97

Szkoła Języków Obcych DIALOG prowadzi rozsądną politykę cenową, dzięki której nasi słuchacze otrzymują gwarancję i pewność najwyższej jakości nauczania na miarę XXI wieku z wykorzystaniem sprawdzonych metod oraz nowoczesnych, multimedialnych technologii ułatwiających naukę.  Zajęcia prowadzą wysoko kwalifikowani, doświadczeni lektorzy.

Co zawiera opłata za kurs:
    • Efektywne i motywujące zajęcia
    • Aplikację multimedialną do łatwej i skutecznej nauki słówek
    • Materiały leksykalne i gramatyczne przygotowane przez szkołę, oprócz podręczników
    • Testy kontrolne przeprowadzane w toku kursu i bieżące konsultacje językowe
    • Dyplom ukończenia kursu – po zaliczeniu kursu
Zniżki i rabaty
Zniżki i rabatyIleDla kogo
Zniżka dla stałych słuchaczy100złkontynuacja kursu po min.120 lekcjach - od drugiego roku nauki
Zniżka dla stałych słuchaczy50złkontynuacja kursu dla dzieci kl. 1-3 - od drugiego roku nauki
Zniżka rodzinna50złdla rodzeństw i rodziców - dotyczy kursów w wymiarze min.120 lekcji

Zniżki nie sumują się, słuchacz może skorzystać w danym roku z jednej zniżki, odliczając ją od ostatniej raty za kurs.
Wszystkie zniżki przysługują słuchaczom terminowo opłacającym raty za kurs, pod warunkiem ukończenia kursu.

Ceny kursów

Poniższe ceny nie uwzględniają przysługujących zniżek
Zniżki odliczamy od ostatniej raty za kurs

Niniejsze zestawienie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 KC

• Kursy angielskiego
    Dla Dzieci 7 - 9 lat
    • 80 godz. lekcyjnych, 60h
    • Dla dzieci klas 1-3 Szk.Podst.
    • Zajęcia w małej grupie!
    • Tygodniowy wymiar zajęć: 2 x 60 min.
    • Opłata za roczny kurs:
      1360zł

• Roczne kursy angielskiego
    Dla Dzieci, Młodzieży, Dorosłych
    • Różne poziomy i grupy wiekowe
    • GRATIS! Aplikacja do nauki słownictwa
    • Dla dzieci od 4 kl. SP
    • Dla młodzieży
    • Dla dorosłych
    • Tygodniowy wymiar zajęć:
      2 x 90 minut
    • Opłata: 990zł /semestr,
      kurs trwa 2 semestry

• Kursy angielskiego
    Egzamin Ósmoklasisty
    • Roczny kurs dla młodzieży
    • Kurs trwa 2 semestry
    • Egzamin ósmoklasisty
    • GRATIS! Aplikacja do nauki słownictwa
    • Tygodniowy wymiar zajęć:
      2 x 90 minut
    • Opłata: 990zł /semestr

• Szkoła sprawdzona od pokoleń

Nie ryzykuj! DIALOG to sprawdzona i pewna szkoła. Działamy od 1987 roku - to już 30 lat!

• Multimedialne kursy

Kreda i tablica to już zamierzchła przeszłość. Nasze sale są wyposażone w tablice interaktywne, a nasi uczniowie korzystają z aplikacji multimedialnej do nauki słówek!

• Tysiące zadowolonych uczniów

Dziś uczymy już trzecie pokolenie Pabianiczan - dzieci i wnuki naszych dawnych uczniów. Niektórzy z nich są dziś świetnymi lektorami.

Pozostańmy w kontakcie!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać od nas informacje.