Szkoła Języków Obcych DIALOG | Ceny kursów
Szkoła prowadzi rozsądną politykę cenową, dzięki której nasi słuchacze otrzymują gwarancję najwyższej jakości nauczania i nauki z tablicą interaktywną. Sprawdź nasze ceny!
ceny, Dialog, Pabianice
97

Szkoła Języków Obcych DIALOG prowadzi rozsądną politykę cenową, dzięki której nasi słuchacze otrzymują gwarancję i pewność najwyższej jakości nauczania na miarę XXI wieku z wykorzystaniem sprawdzonych metod oraz nowoczesnych, multimedialnych technologii ułatwiających naukę.  Zajęcia prowadzą wysoko kwalifikowani, doświadczeni lektorzy.

Co zawiera opłata za kurs:
    • Efektywne i motywujące zajęcia
    • Aplikację multimedialną do łatwej i skutecznej nauki słówek
    • Materiały leksykalne i gramatyczne przygotowane przez szkołę, oprócz podręczników
    • Testy kontrolne przeprowadzane w toku kursu i bieżące konsultacje językowe
    • Dyplom ukończenia kursu – po zaliczeniu kursu
Zniżki i rabaty
Zniżki i rabatyIleDla kogo
Zniżka dla stałych słuchaczy100złkontynuacja kursu po min.120 lekcjach - od drugiego roku nauki
Zniżka dla stałych słuchaczy50złkontynuacja kursu dla dzieci kl. 1-3 - od drugiego roku nauki
Zniżka rodzinna50złdla rodzeństw i rodziców - dotyczy kursów w wymiarze min.120 lekcji
Zniżka na dobry początek40złdla nowych uczniów, przy zapisie i opłaceniu kursu do 7 września

Zniżki nie sumują się, słuchacz może skorzystać w danym roku z jednej zniżki, odliczając ją od ostatniej raty za kurs.
Wszystkie zniżki przysługują słuchaczom terminowo opłacającym raty za kurs, pod warunkiem ukończenia kursu.

Ceny kursów

Poniższe ceny nie uwzględniają przysługujących zniżek
Zniżki odliczamy od ostatniej raty za kurs

Niniejsze zestawienie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 KC

Dla Dzieci kl. 1-3
    • 80 godz. lekcyjnych, 60h
    • ✅ Dla dzieci klas 1-3 Szk.Podst.
    • Zajęcia w małej grupie!
      2 razy po 60 minut
    • Opłata za roczny kurs:
      1360zł
    • Możliwość opłat w ratach:
      Tak: 2, 4 lub 8 rat

Dla Młodzieży i Dorosłych
    • 126 godz. lekcyjnych/rok
    • Różne poziomy
    • GRATIS! Aplikacja do nauki słownictwa
    • ✅ Dla dzieci od 4 kl. SP
    • ✅ Dla młodzieży
    • ✅ Dla dorosłych
      4 godz. lekc.  2 x 90 minut
    • Opłata 990zł/semetr
    • Możliwość opłat w ratach -Tak 2, 4 lub 8

Egzaminy: FCE/matura
    • Poziom kursu:
      B2 – B2+
    • GRATIS! Aplikacja do nauki słownictwa
    • 120 godz. lekcyjnych/rok
      2 x 90 minut
    • Egzaminy próbne
    • Opłata 990zł/semestr
    • Możliwość opłat w ratach -Tak: 2, 4 lub 8

Już pora przełamać barierę językową!
Jeśli się zapiszesz i opłacisz ratę za kurs do 7 września możesz zyskać zniżkę na dobry początek!
  • Szkoła sprawdzona od pokoleń

Nie ryzykuj! DIALOG to sprawdzona i pewna szkoła. Działamy od 1987 roku - to już 30 lat!

• Multimedialne kursy

Kreda i tablica to już zamierzchła przeszłość. Nasze sale są wyposażone w tablice interaktywne, a nasi uczniowie korzystają z aplikacji multimedialnej do nauki słówek!

• Tysiące zadowolonych uczniów

Dziś uczymy już trzecie pokolenie Pabianiczan - dzieci i wnuki naszych dawnych uczniów. Niektórzy z nich są dziś świetnymi lektorami.

Pozostańmy w kontakcie!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać od nas informacje.