Szkoła Języków Obcych DIALOG | angielski dla dzieci, kurs angielskiego dla dzieci od pierwszej klasy, angielski dla pierwszaków,
Kursy angielskiego dla dzieci od 6 lat - dla uczniów od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Nacisk kładziemy głównie na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych. Dzieci uczą się poprzez zabawę.
angielski dla dzieci, kurs angielskiego dla dzieci, angielski od szkoły podstawowej, angielski dzieci, nauka angielskiego dzieci, angielski dla siedmiolatków,
467
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-467,page-child,parent-pageid-54,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
Angielski dla dzieci
1 – 3 klasa
Kurs angielskiego dla dzieci od pierwszej klasy szkoły podstawowej, to rozśpiewane i ciekawe zajęcia, w czasie których dzieci uczą się języka obcego w naturalny sposób – poprzez doświadczenie i przyjemną zabawę.

Bohaterami naszego kursu jest  psotne rodzeństwo i zwierzątka z ich niezwykłego zoo.
Głównym celem pierwszego etapu nauki jest nauka słówek i zwrotów,  wprowadzenie podstawowych struktur gramatycznych, nauka mówienia i czytania oraz wykształcenie pozytywnego stosunku do nauki języka obcego. W następnych etapach nauki kształcimy również pisanie.
Nacisk kładziemy głównie na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych, regularne powtórzenia i  poszerzanie ogólnej wiedzy o świecie. Multimedialne, różnorodne i ciekawe zajęcia pobudzają zmysły i inspirują dzieci do wyrażania emocji.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 minut,  w niewielkiej grupie. Zależy nam na wykształceniu u dzieci prawidłowych reakcji językowych i rozwijaniu zdolności rozumienia języka obcego i prawidłowej wymowy. Doświadczenie naszych lektorów i różnorodność stosowanych technik nauczania zapewniają zdobywanie przez najmłodszych uczniów nowych umiejętności językowych.

STARTER DLA DZIECI to trzy-poziomowy kurs, pełen ciekawych treści, gier i piosenek. Poszerza i systematyzuje wiedzę szkolną. To doskonały, łagodny start do anglojęzycznego świata.
Szukasz kursu dla starszych dzieci?

Zobacz jak uczymy
Dlaczego warto uczyć się w DIALOGU?
  • Kurs przyjazny dla dzieci

    Dzieci najchętniej uczą się poprzez zabawę, a zajęcia prowadzą doświadczeni i lubiani lektorzy. Ich doświadczenie i kreatywność gwarantują osiąganie efektów.

  • Ciekawa, multimedialna nauka

    Doświadczenie i nowoczesne technologie w nauczniu to nie wrogowie lecz sojusznicy. Nauka u nas jest przyjemna!

  • Najstarsza szkoła językowa

    Mamy 30-letnie doświadczenie w efektywnym nauczaniu i tysiące zadowolonych uczniów. Dołącz do nas!

Do zobaczenia wkrótce
See you soon 🙂
Pozostańmy w kontakcie!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać od nas informacje.