Angielski dla dzieci
Kursy angielskiego dla dzieci klas 1-3 szkoły podstawowej. Te zajęcia pełne są wartościowych, ciekawych treści, gier i piosenek. Poszerzają i systematyzują wiedzę szkolną.
angielski dla dzieci, kurs angielskiego dla dzieci, angielski szkoła podstawowa, nauka angielskiego dzieci, angielski dla siedmiolatków,
467
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-467,page-child,parent-pageid-54,bridge-core-3.1.8,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,qode-theme-ver-30.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_responsive

ANGIELSKI DLA DZIECI

Kursy angielskiego dla dzieci od pierwszej klasy szkoły podstawowej, to  ciekawe zajęcia, w czasie których dzieci uczą się języka obcego w naturalny sposób – poprzez doświadczenie i przyjemną zabawę.

Zajęcia języka angielskiego dla dzieci pełne są wartościowych i ciekawych treści, obfitują w gry i piosenki. Poszerzają program szkolny oraz systematyzują wiedzę, pozwalają dzieciom zrozumieć co to jest „język obcy”, jak go przyswajać i jak go używać. Stanowią doskonały start do anglojęzycznego świata.

W czasie nauki główny nacisk kładziemy na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych, regularne powtórzenia i  poszerzanie ogólnej wiedzy o świecie. Ciekawe zajęcia pobudzają zmysły i inspirują dzieci do wyrażania emocji.

Zależy nam na wykształceniu u dzieci prawidłowych reakcji językowych i rozwijaniu zdolności rozumienia języka obcego i prawidłowej wymowy. Doświadczenie naszych lektorów i różnorodność stosowanych technik nauczania zapewniają zdobywanie przez najmłodszych uczniów nowych umiejętności językowych.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 minut.

Zobacz jak uczymy

Dlaczego warto uczyć się w DIALOGU?
  • Kurs przyjazny dla dzieci

    Dzieci najchętniej uczą się poprzez zabawę, a zajęcia prowadzą doświadczeni i lubiani lektorzy. Ich doświadczenie i kreatywność gwarantują osiąganie efektów.

  • Ciekawa, multimedialna nauka

    Doświadczenie i nowoczesne technologie w nauczniu to nie wrogowie lecz sojusznicy. Nauka u nas jest przyjemna!

  • Najstarsza szkoła językowa

    Mamy 30-letnie doświadczenie w efektywnym nauczaniu i tysiące zadowolonych uczniów. Dołącz do nas!

Do zobaczenia wkrótce
See you soon 🙂