Egzamin 8 klasa
DIALOG szkoła języków obcych w Pabianicach oferuje kursy języka angielskiego dla dzieci, dorosłych, młodzieży, na wszystkich poziomach zaawansowania.
angielski ósma klasa, egzamin ósmoklasisty,
1920
page-template-default,page,page-id-1920,page-child,parent-pageid-54,bridge-core-3.1.8,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,qode-theme-ver-30.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_responsive
DLA ÓSMOKLASISTÓW

Dla uczniów klas 7-8 przygotowaliśmy kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu. Celem kursu jest powtórzenie gramatyki, rozszerzenie słownictwa, oraz ewentualne nadrobienie wymaganego materiału gramatycznego i leksykalnego, aby uczeń uzyskał lepsze noty na egzaminie i dostał się do wymarzonej szkoły średniej.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut, w godzinach popołudniowych.

Zauważyliśmy, że uczniowie nie potrafią uczyć się słownictwa, dlatego u nas otrzymają wraz z kursem najlepszą aplikację do skutecznej nauki słownictwa, a rodziców prosimy o monitorowanie ich systematycznej nauki.

Zapisy od 1 do 20 września.