Angielski dla młodzieży
Multimedialne lekcje angielskiego są ciekawe i skuteczne. Teraz nasi uczniowie do kursu 130 lekcji z lektorem otrzymują dodatkowo najlepszą aplikację do nauki słówek!
angielski dla młodzieży, kursy angielskiego dla młodzieży, angielski dla gimnazjalistów, angielski dla nastolatków, angielski FCE, angielski matura,
464
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-464,page-child,parent-pageid-54,bridge-core-3.1.8,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,qode-theme-ver-30.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_responsive
Angielski dla nastolatków
Język to słowa! Teraz nasi uczniowie razem z kursem otrzymują najlepszą aplikację multimedialną do skutecznej nauki słownictwa!

Kursy angielskiego dla nastolatków prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania, dostosowanych do wieku i możliwości uczniów.
Dążymy do tego, by nasi uczniowie nie tylko znali gramatykę, słówka i poprawnie rozwiązywali testy, lecz przede wszystkim, by dobrze posługiwali się językiem angielskim w codziennych, życiowych sytuacjach. 

Nastolatki bardzo lubią lekcje z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, która umożliwia  atrakcyjne prezentowanie wartościowych materiałów. Dzięki multimediom uczniowie łatwiej, szybciej i trwale zapamiętują prezentowany materiał oraz aktywnie biorą udział w zajęciach. Tematy lekcji są dostosowane do ich wieku i zainteresowań, a doświadczenie i kreatywność naszych lektorów sprawia, że nasze kursy są skuteczne i młodzież bardzo chętnie w nich uczestniczy.

Dbamy o zrównoważony rozwój wszystkich sprawności językowych – mówienia, słuchania, pisania i gramatyki, duży nacisk kładziemy na praktyczne używanie języka angielskiego.

 

Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu po 60 lub 90 minut.

Efekty uczestnictwa w naszych kursach:
  • Słabsi uczniowie nadrabiają szkolne zaległości, poprawiają oceny, dostrzegają pozytywne aspekty wynikające z umiejętności posługiwania się językiem obcym.
  • Dobrzy uczniowie rozwijają swoją wiedzę ponad program szkolny, nabierają biegłości językowej, uczą się jak czerpać ze światowego dziedzictwa nauki, kultury, sztuki, internetu.

Nasze kursy przygotowują uczniów do egzaminów:

    • A2+ egzamin ósmoklasisty
    • B1   matura podstawowa
    • B2   matura rozszerzona

Dlaczego warto uczyć się w DIALOGU?


Ciekawe, multimedialne zajęcia0%

Aplikacja do nauki słownictwa0%

Przyjaźni, motywujący nauczyciele0%

Pewna, sprawdzona szkoła0%


Opinie naszych uczniów

Poznaj naszą szkołę