Angielski dla doroslych
Uczymy języka angielskiego potrzebnego w pracy, w przeglądaniu internetu, podróżowaniu itp. Teraz nasi uczniowie do kursu 130 lekcji z lektorem otrzymują dodatkowo najlepszą aplikację do nauki słówek!
angielski dla dorosłych, angielski dla początkujących, angielski dla dorosłych Pabianice, kurs angielskiego dla dorosłych,
600
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-600,page-child,parent-pageid-54,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive
Angielski dla dorosłych
Dołącz do nas teraz!
Język to słowa! Teraz nasi słuchacze otrzymują wraz z kursem wielokrotnie nagradzaną, najlepszą aplikację multimedialną do skutecznej nauki słówek!

Na kursy języka angielskiego dla dorosłych zapraszamy zarówno osoby zupełnie początkujące jak  i bardziej zaawansowane. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut.

Jak uczymy? – Bez stresu, w życzliwej atmosferze – traktujemy zajęcia jak spotkania w gronie znajomych. Uczymy angielskiego potrzebnego w pracy, w czasie podróży, spotkań towarzyskich, robienia zakupów, dyskusji z przyjaciółmi, przeglądania internetu. Ćwiczymy wszystkie sprawności językowe.

Kursy angielskiego dla dorosłych to zajęcia, podczas których zwracamy szczególną uwagę na rozwijanie umiejętności swobodnego mówienia. Nie zaniedbujemy też pozostałych sprawności językowych – czytania i pisania, ponieważ są one niezbędne w procesie skutecznego uczenia się. Gramatykę wprowadzamy stopniowo, ponieważ bardzo ważne jest aby słuchacz miał komfort świadomego poruszania się w obszarze języka obcego i znał panujące tam zasady.

W czasie zajęć wykorzystujemy tablicę interaktywną, która daje nam nieograniczone możliwości wykorzystania ciekawych materiałów do nauki. Atrakcyjny sposób prezentacji ułatwia zrozumienie i przyspiesza zapamiętywanie nowego materiału.

Błędy uczniów traktujemy jako normalny i nieodłączny element uczenia się. Życzliwa, luźna atmosfera pomaga nabrać pewności w mówieniu oraz eliminuje obawę przed popełnianiem błędów. Najważniejsza jest komunikatywność.

Opinie naszych uczniów

Poznaj naszą szkołę
Pozostańmy w kontakcie!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać od nas informacje.