Zmieniamy się — dla Was!
DIALOG szkoła języków obcych w Pabianicach oferuje kursy języka angielskiego dla dzieci, dorosłych, młodzieży, na wszystkich poziomach zaawansowania.
szkoła językowa Pabianice, angielski Pabianice, kursy angielskiego, nauka języka Pabianice, DIALOG szkoła języków obcych, angielski dla dzieci, angielski dla dorosłych, angielski dla młodzieży, angielski online, angielski dla początkujących, angielski egzaminy, angielski dla młodzieży, najlepsza szkoła językowa
9
post-template-default,single,single-post,postid-9,single-format-standard,bridge-core-3.1.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,qode-theme-ver-30.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
blog szkoły Dialog

Zmieniamy się — dla Was!

Kilka dni temu zakończyliście naukę i pewnie już wylegujecie się leniwie gdzieś na plaży.

Dziś zapraszamy Was do naszej nowej witryny internetowej, mając nadzieję, że wprowadzone tu zmiany spodobają się Wam – naszym słuchaczom, lektorom  oraz wszystkim, którzy zechcą dołączyć do nas w przyszłości.  Strona okazała się nieco bardziej pracochłonna niż początkowo sądziliśmy i stąd małe opóźnienie.  Jest ono również spowodowane gorącym i pięknym latem, które do nas zawitało.
Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie związane z działaniem nowej strony – prosimy o komentarze.

Tematyka jaką będziemy poruszać w naszym blogu może zainteresować wszystkich uczących się języków obcych, nie tylko uczniów z DIALOGU.

Blog będzie  … o uczeniu się angielskiego, o ciekawych wydarzeniach,  spostrzeżeniach, o kulturze i obyczajach krajów anglojęzycznych, a chwilami może również stać się „mini ściągą językową”  jeśli będziecie tego potrzebować.

Będziemy radzi jeśli to miejsce stanie się naszą wspólną platformą wymiany spostrzeżeń, doświadczeń i poglądów.

Ten Blog jest dla Was!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.