Szkoła Języków Obcych DIALOG | Zmieniamy się — dla Was!
DIALOG szkoła języków obcych w Pabianicach oferuje kursy języka angielskiego dla dzieci, dorosłych oraz młodzieży, na wszystkich poziomach zaawansowania.
angielski Pabianice, angielski w Pabianicach, języki obce Pabianice, DIALOG szkoła języków obcych, kursy angielskiego dla dzieci, angielski dla dzieci, angielski dla dorosłych, angielski dla młodzieży, angielski dla początkujących, angielski do początku, angielski matura, angielski FCE, najlepsza szkoła językowa, dialog angielski, kursy angielskiego,
9
blog szkoły Dialog

Zmieniamy się — dla Was!

Kilka dni temu zakończyliście naukę i pewnie już wylegujecie się leniwie gdzieś na plaży.

Dziś zapraszamy Was do naszej nowej witryny internetowej, mając nadzieję, że wprowadzone tu zmiany spodobają się Wam – naszym słuchaczom, lektorom  oraz wszystkim, którzy zechcą dołączyć do nas w przyszłości.  Strona okazała się nieco bardziej pracochłonna niż początkowo sądziliśmy i stąd małe opóźnienie.  Jest ono również spowodowane gorącym i pięknym latem, które do nas zawitało.
Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie związane z działaniem nowej strony – prosimy o komentarze.

Tematyka jaką będziemy poruszać w naszym blogu może zainteresować wszystkich uczących się języków obcych, nie tylko uczniów z DIALOGU.

Blog będzie  … o uczeniu się angielskiego, o ciekawych wydarzeniach,  spostrzeżeniach, o kulturze i obyczajach krajów anglojęzycznych, a chwilami może również stać się „mini ściągą językową”  jeśli będziecie tego potrzebować.

Będziemy radzi jeśli to miejsce stanie się naszą wspólną platformą wymiany spostrzeżeń, doświadczeń i poglądów.

Ten Blog jest dla Was!

Sorry, the comment form is closed at this time.