Pabianickie Targi Edukacyjne
Targi Edukacyjne w Pabianicach, centrum Echo.
targi edukacyjne pabianice
1714
post-template-default,single,single-post,postid-1714,single-format-standard,bridge-core-3.1.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,qode-theme-ver-30.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
dialog targi szkolne

Pabianickie Targi Edukacyjne

W sobotę w galerii ECHO w Pabianicach odbywały się targi edukacyjne. Szkoła DIALOG też tam była. Dzieci, które odwiedziły nasze stoisko otrzymywały „dialogowe usta” – tym razem malowane przez artystę plastyka. Wszyscy zainteresowani nauką angielskiego w naszej szkole mogli porozmawiać z lektorami oraz uzyskać informacje o naszej ofercie kursów na najbliższy rok.

Tags:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.