Kursy modułowe – dla wyjeżdżających
Celem tego kursu angielskiego jest odświeżenie i poszerzenie zakresu słownictwa i ćwiczenie rozmów o tematyce potrzebnej w czasie podróży, zwiedzania i wypoczynku.
angielski dla wyjeżdżających, krótki kurs angielskiego, kurs modułowy angielski,
606
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-606,page-child,parent-pageid-54,bridge-core-1.0.4,qode-news-2.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
kurs modułowy – dla wyjeżdżających

Odśwież swój angielski przed urlopem

Czy w czasie zagranicznego urlopu miałeś problem z załatwieniem prostych spraw lub nie mogłeś porozumieć się z obsługą hotelu? Czy zdarzyło ci się błądzić, bo nie umiałeś zapytać o drogę ani zrozumieć odpowiedzi? A może miałeś kłopot z kupieniem biletów lub zamówieniem posiłku?

Ten kurs polecamy osobom po co najmniej rocznym kursie, planującym wyjazd za granicę.

Celem kursu jest  odświeżenie i poszerzenie zakresu słownictwa i przećwiczenie rozmówek o tematyce przydatnej w czasie podróży, zwiedzania i wypoczynku. W czasie zajęć przeprowadzamy wiele ćwiczeń komunikacyjnych na „wyjazdowe” tematy.

Poziom kursu jest odpowiedni dla osób mniej zaawansowanych (pre-intermediate) lub średnio zaawansowanych (A2-B1), które podstawy już znają, a chciałyby nabrać większej sprawności w mówieniu.

Kurs modułowy nie zastępuje regularnych kursów, może stanowić ich rozszerzenie i uzupełnienie.

Przykładowe tematy: podróżowanie, pytanie o drogę, zwiedzanie, sytuacje na lotnisku, na dworcu, w hotelu, w restauracji, zakupy.

Informacje o tym kursie
  • Poziom kursu: A2
    pre-intermediate
  • Częstotliwość zajęć: raz w tygodniu
  • Długość kursu: dwa miesiące
  • Kurs rozpoczyna się gdy zbierze się grupa minimum 4 osób.
Do you know English well enough to travel safely?