Konwersacje
Konwersacje z angielskiego, aby nabrać większej biegłości i pewności w codziennym komunikowaniu się. Przełam barierę językową w Dialogu. Zapisy cały rok!
angielski - konwersacje, konwersacje z języka angielskiego, angielski Pabianice, angielski dla zaawansowanych,
602
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-602,page-child,parent-pageid-54,bridge-core-2.7.8,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,qode-theme-ver-26.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

ANGIELSKI  KONWERSACJE

zajęcia dla zaawansowanych – mówimy tylko po angielsku

Język to słowa!
Teraz nasi słuchacze otrzymują wraz z kursem najlepszą, wielokrotnie nagradzaną aplikację multimedialną do nauki słownictwa!
Konwersacje z języka angielskiego przeznaczone są dla osób zaawansowanych.
Jeśli chcesz poszerzyć zakres słownictwa i nabrać większej biegłości i pewności w codziennej komunikacji – to zajęcia dla Ciebie!

Każdy, kto uczy się języka obcego, zauważył jak szybko ulatują z pamięci słówka i zwroty, tak pracowicie wkuwane w trakcie kursów. Konwersacje pomogą „utrzymać poziom”, nabierzesz biegłości w swobodnym mówieniu i poszerzysz zakres słownictwa.

Takie zajęcia mogą być również uzupełnieniem wszystkich regularnych kursów na średnich i wyższych poziomach. Stanowią również świetne przygotowanie do wszystkich egzaminów ustnych (matura, certyfikaty). Docenią te zajęcia osoby zapracowane oraz studenci przed egzaminami ustnymi. Konwersacje są również bardzo przydatne dla osób planujących zagraniczne wyjazdy.

Nasze konwersacje to sympatyczne spotkania „na luzie” w gronie znajomych – rozmawiamy po angielsku na wszystkie tematy.

Pozostańmy w kontakcie!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać od nas informacje.