Konwersacje on-line
Nauka z nauczycielem przez internet. Indywidualne lekcje na żywo z lektorem przez Skype. To propozycja zajęć dla wymagających słuchaczy.
jezyk angielski on-line, konwersacje online, nauka przez skype
604
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-604,page-child,parent-pageid-54,bridge-core-1.0.4,qode-news-2.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
indywidualne
zajęcia on-line przez Skype

 

Ucz się tam, gdzie chcesz!

Nauka z nauczycielem przez internet

Jeśli nie możesz uczestniczyć w stacjonarnych zajęciach  w naszej szkole, skorzystaj z możliwości jakie daje internet i ucz się angielskiego tam, gdzie chcesz!

Indywidualne lekcje na żywo z lektorem przez Skype – to propozycja zajęć dla wymagających słuchaczy. Taka forma nauki jest bardzo wygodna, a najlepsze efekty przynosi osobom średnio zaawansowanym oraz zaawansowanym.  Twój rozmówca jest profesjonalnym nauczycielem języka angielskiego i skutecznie pokieruje twoją nauką.

Przełam barierę językową!
Wystarczą tylko:
  • komputer / tablet (słuchawki, mikrofon, kamerka)
  • bezpłatne konto Skype
  • szybki internet
Jak zacząć?

Wypełnij formularz zgłoszenia na kurs i zaznacz „konwersacje on-line”, podaj ilość lekcji oraz możliwe terminy zajęć. Po potwierdzeniu przez nas terminów, zapłać uzgodnioną należność za lekcje. Gdy otrzymamy wpłatę – możesz zaczynać.

kursy angielskiego on-line
Informacje o zajęciach on-line

terminy zajęć  – do uzgodnienia

ilość i częstotliwość zajęć – do uzgodnienia

Opłata za zajęcia
  • 1 lekcja: 55zł
  • 10 lekcji 500zł
Nr konta bankowego
14 1140 2004 0000 3102 5448 1114

W tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko ucznia

Pozostańmy w kontakcie!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać od nas informacje.